Maisdoolhof
Houd jij van sensatie? Waan je dan tussen een doolhof van Maïs, naar de uitkijktoren. Het Maïsdoolhof in Saaxumhuizen is net zo groot als 4 en een half voetbalveld aan elkaar en bestaat jaarlijks uit een nieuw thema. Dat houdt in dat hij er jaarlijks anders uit ziet en dat er andere vragen zullen worden gesteld.
Iedereen die het doolhof ingaat krijgt, na aanmelding, een formulier mee. In het doolhof zijn verschillende vragen verstopt die beantwoord moeten worden. Als u alle vragen hebt gevonden, ontvangt u het Bloemen-Boerderij-MAÏSDIPLOMA.
Maisdoolhof - Houd jij van sensatie? Waan je dan tussen een doolhof van Maïs, naar de uitkijktoren. Het Maïsdoolhof in Saaxumhuizen is net zo groot als 4  en een half voetbalveld aan elkaar en bestaat jaarlijks uit een nieuw thema. Dat houdt in dat hij er jaarlijks anders uit ziet en dat er andere vragen zullen worden gesteld. Iedereen die het doolhof ingaat krijgt, na aanmelding,  een formulier mee. In het doolhof zijn verschillende vragen verstopt die beantwoord moeten worden. Als u alle vragen hebt gevonden, ontvangt u het Bloemen-Boerderij-MAÏSDIPLOMA.   Saaxumhuizen - GroningenExtra info
Wilt u als een echte verkenner op pad? Dat kan ook!
Om de tocht nog leuker te maken, kunt u bij binnenkomst een knapzak kopen. Op deze manier kunt als een echt verkenner op pad, met uw eigen overlevingspakket over de schouders.
Tevens kunt u op de vele bankjes in het doolhof uitrusten en genieten van de natuur.
Kortom: het Maïsdoolhof is een attractie voor jong en oud! Dit moet je een keer meemaken!

Openingstijden:
Het doolhof is tussen 1 juli en 14 oktober 2012 geopend. Van maandag t/m zaterdag. Tussen 10:00 en 17:30. Op zondag zijn wij geopend tussen 12:00 en 17:30

Kosten :
De entree bedraagt vanaf 4 jaar € 5.00 (kinderen van 0-3 jaar gratis)p.p.
Groepen, vanaf 20 personen die zich vooraf aanmelden, mogen voor €4,50 het doolhof betreden.
Daarnaast mag u onbeperkt gebruik maken van onze (drie persoonssteps) , de skelters, de trampoline, etc. En kunt u een duik maken in ons Maïsbad!
Tevens bieden wij u de mogelijkheid aan om op ons boerenterras een drankje of ijsje te nuttigen. Deze verkopen wij in onze winkel.
En aanrader voor uw bedrijfsuitje, schoolreisjes of familiedag!

bekijk de foto's !! aanmelding